Juniorzy Chemika lepsi od Stali

Juniorzy młodsi Chemika Police odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. Pokonali na wyjeździe Stal Szczecin 6:0.

Pierwszą bramkę w 30 minucie zdobył Rafał Rajch. Ten sam zawodnik w 35 minucie gry podwyższył na 2:0 dla Chemika. Wynik na 3:0 do przerwy ustalił w 43 minucie Mateusz Wróblewski.

W drugiej połowie policzanie zaaplikowali swoim rywala jeszcze trzy trafienia. Gole strzelali: Jakub Ścirka, Igor Wawrzycki i Kacper Jaguszewski.

Chemik: Kuźmiński – Palej, Kamiński, Garczyński (55’ Skórzyński), Nowakowski (65’ Korzec), Radzik, Witkowski, Rajch (70’ Szczytniewski), Bylewski, Wróblewski (65’ Jaguszewski), Ścirka (70’ Wawrzycki)

Na zdjęciu: Rafał Rajch, zdobywca dwóch bramek