Juniorzy młodsi dwucyfrowo

Daniel Kowalczyk

Dziś (piątek, 9 listopada) juniorzy młodsi Chemika grali na wyjeździe z drużyną Football Academy Szczecin. Rozgromili rywali aż 13:0.

W dzisiejszym meczu było widać, że nasi zawodnicy już zapomnieli o wtorkowej pechowej porażce z FASE Szczecin. Trener Sayed dał też odpocząć paru zawodnikom, a szanse dostali ci, którzy do tej pory mieli mniej okazji do gry.

Strzelanie już w 9 minucie rozpoczął Daniel Kowalczyk, który tego dnia aż 7 razy trafiał do bramki rywali. Strzelił też ostatniego gola, w 76 minucie.

Pozostałe bramki dla Chemika zdobyli Wiktor Grzeszczak (4 gole), Damian Witkowski i Aleksander Nowakowski.

W następnej kolejce juniorzy młodsi Chemika pojadą do Kołobrzegu na mecz z Akademią Piłkarską Kotwicy Kołobrzeg.

Chemik: Kuźmiński – Szala, Palej, Szczykutowicz, Cholewiński, Bobel, Rajch, Kowalczyk,Witkowski, Nowakowski, Grzeszczak

grali także: Osowicki, Kamiński I., Bylewski, Szczytniewski, Skierski