Juniorzy młodsi znów wygrali

Chemik Police juniorzy młodsi

W swoim drugim meczu rozegranym w lidze wojewódzkiej juniorzy młodsi Chemika wygrali na wyjeździe z Prawobrzeżem Szczecin 9:0.

Młodzi Chemicy prowadzenie obieli już w 14 minucie po strzale Jakubca, ten sam zawodnik dwie minuty później po zagraniu Korotkiewicza podwyższył na 0:2. Trzecią bramkę nasi juniorzy zdobyli w 31 minucie meczu a jej strzelcem był Lis. Cztery minuty później było już 0:4 dla naszej drużyny. Dośrodkowanie Korobejki wykorzystał Grzeszczak. Do końca pierwszej połowy nasi juniorzy zdobyli dwie bramki a ich autorami byli kolejno Lis i ponownie Grzeszczak. Wynik do przerwy brzmiał 0:6 dla Chemika. Po przerwie mimo sporego prowadzenia nasi juniorzy dalej atakowali czego konsekwencją były trzy kolejne gole naszej drużyny. Bramki w tej części spotkania zdobyli Lintas, Lis i Korobejko.

Chemik: Banaś – Korobejko (75′ Jaguszewski K.), Dymitrowski, Modzelewski, Dybus, Lintas, Korotkiewicz, Lis (65′ Fałowski), Jakubiec (60′ Cholewiński), Kowaczyk (70′ Palej), Grzeszczak (75′ Dolak)

0:1 – 14 min Jakubiec

0:2 – 16 min Jakubiec

0:3 – 27 min Lis

0:4 – 31 min  Grzeszczak

0:5 – 36 min Lis

0:6 – 38 min Grzeszczak

0:7 – 49 min Lintas