Już od soboty świętuj zdrowo! Akcja „Badamy nie tylko Mamy” też w Policach

Amazonki przekonują, że najlepszym prezentem dla mamy jest troska o jej zdrowie. A że nadchodzi dzień tej wyjątkowej w naszym życiu kobiety – czyli Dzień Mamy – to podpowiadamy: zaproś ją na spacer już dzień wcześniej, w sobotę 25 maja. I zajrzyj do holu Galerii Hosso przy ul. Wyszyńskiego 13 w Policach, koniecznie w samo południe, bo tam, właśnie od godz. 12 Stowarzyszenie Polickich Amazonek będzie prowadziło lokalną akcję „Badamy nie tylko Mamy”. Warto tam zajrzeć.

Panie przypomną paniom o zapisywaniu się na USG i mammografię oraz przeprowadzaniu regularnego samobadania. Więcej – podpowiedzą i pokażą (na fantomie) jak takie samobadanie prawidłowo wykonywać.

Ta ogólnopolska kampania zainicjowana została przez Federację Stowarzyszeń Amazonki.

A jeśli ktoś nie może przyjść na miejsce tej akcji, może do niej aktywnie dołączyć online. Amazonki opracowały infografikę przypominającą o profilaktycznym badaniu piersi. W dniach 25 i 26 maja wystarczy udostępnić ją na swoim profilu w mediach społecznościowych, dodać hasztag #badamynietylkomamy i oznaczyć bliską kobietę, na której zdrowiu nam zależy. A infografiki znajdziemy w mediach społecznościowych Amazonek — także polickich.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.