„Kiermasz Różności” w Pilchowie. Wystaw lub coś wybierz

fot. archiwum

Na „Kiermasz Różności” zaprasza w niedzielę (24 października) Pilchowo. Można coś samemu wystawić lub wyszperać coś dla siebie. Początek o godz. 10. Nie trzeba się zapowiadać. Trzeba po prostu dotrzeć na czas do Pilchowa – kiermasz odbędzie się przy ul. Spacerowej 13.

– Każdy może bezpłatnie wystawić własne wyroby (rękodzieło, ciasta, przetwory), przeczytaną książkę, nieużywaną zabawkę i inne przedmioty… – wymienia Kinga Banaszak-Górska, przedstawicielka organizatorów, czyli Koła Gospodyń Wiejskich i Rady Sołeckiej w Pilchowie. – Można też odwiedzić kiermasz i kupić coś dla siebie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko z Pilchowa, ale z całej gminy Police oraz ze Szczecina.

Organizatorzy liczą na to, że to wydarzenie będzie się cieszyło zainteresowaniem i stanie się cykliczne. Odbędzie się po raz drugi.

Organizatorzy zastrzegają też, że nie zapewnią wszystkim wystawcom stołów. Warto więc zadbać o to, żeby mieć na co wyłożyć przywiezione ze sobą przedmioty. Kiermasz zaplanowano do godz. 15.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.