Kolejne zwycięstwo Chemika w meczu kontrolnym

Piłkarze Chemika Police wygrali kolejny sparring. Tym razem podopieczni trenera Mariusza Szmita pokonali 3:0 lidera IV ligi – Vinetę Wolin.

Policzanie od początku narzucili przeciwnikom swój styl gry. W pierwszej połowie stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki, jednak żadnej nie wykorzystali.

Dopiero po zmianie stron w 51 minucie po indywidualnej akcji bramkę na 1:0 zdobył Kuba Świder. Goście próbowali odrobić straty, jednak bezskutecznie.

W 71 minucie było 2:0 dla żółto-zielonych. Po dośrodkowaniu Paprockiego piłka trafiła do dobrze ustawionego w polu karnym Chyrka, a ten wpakował ją do bramki.

Wynik meczu na 3:0 w 88 minucie ustalił Dominik Dąbrowski, który wykorzystał dobre podanie od Świdra.

Swój następny mecz sparringowy policzanie rozegrają w środę, 17 lutego – na wyjeździe zmierzą się z Iną Goleniów.

Chemik: Brzozowski (60’ Piekutowski) – Klimkowicz (60’ Dyczewski), Kosacki, Siluk (46’ zawodnik testowany), Białek (46’ Dąbrowski), Świder (60’ Kowalczyk D.), Endene (75’ Świder), Data (46’ Korotkiewicz), Jakubiak (60’ Paprocki), Midzio (60′ zawodnik testowany), Chyrek (80’ Moutinho)