Muzyczna Niedziela Palmowa. Jasienica zaprasza na koncert

Na wyjątkowy koncert zaprasza w Niedzielę Palmową, 10 kwietnia, kościół p.w. św. Ap. Piotra i Pawła w Jasienicy. Początek o godz. 16. Wstęp wolny.

Jasienickie Zamyślenia Nad Pieśnią Pasyjną to okazja do spotkania chórów i zespołów z naszego regionu, które wprowadzają słuchaczy w nastrój zbliżającego się Triduum Paschalnego. W tym roku uczestnikami Zamyśleń będą: Chór Uniwersytetu Szczecińskiego – dyrygent Anna Tarnowska, Policki Chór Kameralny „POSTSCRIPTUM” – dyrygent Aleksandra Przybyła, Chór Kameralny Uniwersytetu Trzeciego Wieku – dyrygent Marta Pyra oraz Bractwo Śpiewacze z Tanowa. Jako gość specjalny wystąpi Narodowa Artystka Ukrainy Inesa Bratushchyk. W trakcie koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka datków na rzecz ofiar wojny w Ukrainie.

Organizatorami koncertu są: Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Ap. Piotra i Pawła w Jasienicy-Policach, Bractwo Śpiewacze z Tanowa, Zespół Szkół w Jasienicy, Miejski Ośrodek Kultury w Policach. Koncert poprowadzi szczeciński kompozytor Paweł Kornicz.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.