Niedzielne utrudnienia w komunikacji. Będzie bieg

Autobus linii 107 na pl. Rodła

Jutro (w niedzielę, 2 czerwca) odbywa się XXXI Ogólnopolski Bieg Uliczny „Policka Piętnastka”. Będą zamknięte ulice w Policach i zmiany na liniach autobusowych 103, 106 i 107.

Na czas trwania biegu (jego początek jest zaplanowany na godz. 10:00) wyłączone z ruchu samochodowego będą ulice: Wyszyńskiego na odcinku od ul. Piaskowej do ul. Bankowej, ul. Bankowa na odcinku od ul. Wyszyńskiego do ul. Zamenhofa, ul. Zamenhofa na całej długości, ul. Piaskowa od ul. Zamenhofa do ul. Wyszyńskiego oraz droga powiatowa nr 06132 na odcinku Police – Siedlice.

Zmiany w komunikacji miejskiej:

  • Autobusy linii 103 będą kursowały od ul. Siedleckiej przez ul. Piłsudskiego z pominięciem ulic Piaskowej, Grzybowej i Wyszyńskiego. Na czas biegu nieczynne będą przystanki „Police Piłsudskiego Rondo” (dla autobusów jadących w kierunku „Police Rynek”), „Police Wyszyńskiego”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Piaskowa Szkoła”, „Police Piaskowa”, „Police Grzybowa”
  • Autobusy linii 106 będą kursowały na trasie Głębokie – Siedlice z pominięciem przystanków: „Siedlice Las”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego”, „Police PCK”, „Police Piłsudskiego Rondo”, „Police Szpital”, „Police Dworzec”, „Police Grunwaldzka” i „Police Rynek”
  • Dla linii 107 nastąpi zmiana przystanku końcowego, który będzie zlokalizowany na ul. Wyszyńskiego („Police Wyszyńskiego”) dla autobusów jadących w kierunku „Police Wyszyńskiego Polana”. Powrót ulicami Bankową i Grzybową i dalej stałą trasą z pominięciem przystanków „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego Polana” oraz „Police PCK” dla autobusów jadących w kierunku Pl. Rodła

Zakończenie imprezy (dekoracje) jest zaplanowane na godz. 12:45.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.