Piąta porażka Chemika Police

W VI kolejce rundy jesiennej III ligi Chemik Police przegrał na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg.

Chemik już po 13 minutach przegrywał z Kotwicą 0:1. Rywale wykorzystali rzut rożny i bramkę głową zdobył Kozajda.

Policzanie próbowali atakować i w pierwszych 45 minutach mieli trzy okazje do zdobycia bramki. Szans jednak nie wykorzystali.

Na początku drugiej połowy rzut karny podyktowany po faulu na Wowczence na drugą bramkę dla Kotwicy zamienił Furtado.

W 82 minucie policzanie zdobyli kontaktowego gola. Faulowany w polu karnym gości został Klimkowicz, a „jedenastkę” wykorzystał Mykhailovskyy.

Wynik na 3:1 dla Kotwicy w 95 minucie ustalił Frygier.

W następnej kolejce policzanie zagrają na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz, Telicki, Siluk, Jakubiak, Stolz (82′ Korotkiewicz), Mykhailovskyy, Szala (55′ Białek), Kowalczyk D. (60′ Jałoszyński) , Świder, Rudnik (70′ Augusto)

• 0:1 – 13 min Kozajda
  • 0:2 – 53 min Furtado
  • 1:2 – 82 min Mykhailovskyy
  • 1:3 – 95 min Frygier

Widzów: około 350