Pierwsze zwycięstwo Chemika. Na wyjeździe

W trzeciej kolejce IV ligi Chemik Police wygrał na wyjeździe z Iną Goleniów 6:4.

Mecz zaczął się dobrze dla policzan. W 7 minucie obrońca Iny faulował w polu karnym Dawida Drumlaka. Sędzia wskazał na 11 metr, a Dawid Szala pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

W 11 minucie Ina wyrównała, po strzale Gila. W 17 minucie żółto-zieloni ponownie wyszli na prowadzenie. Zawodnik gospodarzy zagrał piłkę do swojego bramkarza, jednak zrobił to zbyt lekko i piłkę przejął Dawid Szala, który wykorzystał okazję.

Policzanie z prowadzenia cieszyli się tylko przez minutę. Gospodarze po rzucie wolnym znów doprowadzili do remisu.

W 43 minucie Gracjan Korzec podał do wychodzącego na czystą pozycję Drumlaka. Ten wpadł w pole karne i strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę nr 3 dla Chemika.

Minutę później było już 4:2 dla policzan. W pole karne dośrodkował Dominik Dąbrowski, a bramkę płaskim strzałem zdobył Konrad Data.

Po przerwie żółto-zieloni mieli trzy okazje do zdobycia gola, ale zamiast podwyższyć prowadzenie stracili dwie bramki i znów był remis. Ale chwilę później Dąbrowski przeprowadził indywidualną akcję i technicznym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza Iny.

Wynik meczu na 6:4 dla Chemika ustalił wprowadzony w 75 minucie Michał Jęśko.

W następnym meczu Chemik zagra na własnym boisku z Zefirem Wyszewo.

Chemik: Paska – Korzec(60’ Szczytniewski), Andrzejewski, Bieniek, Jakubiak, Korotkiewicz, Endene, Data, Szala(70’ Bylewski), Dąbrowski(75’ Jęśko), Drumlak(85’ Moutinho)

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.