Pierwszy punkt Chemika w III lidze

W meczu drugiej kolejki III ligi Chemik Police zremisował na wyjeździe z Unią Janikowo 1:1. Bramkę dla policzan w 41 minucie meczu zdobył Bartosz Ława.

Od początku spotkania to Chemik przeważał. Policzanom udało się stworzyć dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, ale zabrakło precyzji. Za to w 21 minucie po błędzie obrony Chemika bramkę dla gospodarzy zdobył Kędziora.

Policzanie wyrównali jeszcze przed przerwą. W 41 minucie w polu karnym falowany był Szymon Kapelusz i sędzia główny wskazał na 11 metr. Rzut karny na bramkę zamienił Bartosz Ława.

Po przerwie gra się wyrównała. Obie drużyny miały okazje do zdobycia bramki, ale wynik już się nie zmienił.

W następnej kolejce Chemik Police zagra na własnym boisku z Bałtykiem Gdynia.

Chemik: Rechtziegel – Klimkowicz, Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Szewczykowski, Jałoszyński, Bedliński, Ława (80′ Jóźwiak), Peda (70′ Protasenko), Kapelusz, Sobecki (62′ Kąkol)

1:0 – 21 min. Przemysław Kędziora

1:1 – 41 min. Bartosz Ława