Pociągiem z biletem szczecińskiej komunikacji miejskiej

Do końca stycznia w Szczecinie można jeździć z biletami okresowymi komunikacji miejskiej także w niektórych pociągach. Być może uda się przedłużyć umowę na kolejne miesiące. Rozmowy trwają.

– Zgodnie z porozumieniem zawartym z przewoźnikiem kolejowym Przewozy Regionalne Sp. z o.o. w pociągach REGIO kursujących do i ze Szczecina Głównego, w granicach administracyjnych miasta Szczecin do końca stycznia będą honorowane wszystkie bilety okresowe ZDiTM – informuje Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. – Przewozy Regionalne będą również w swoich pociągach honorować wszystkie ulgi i zwolnienia, z których korzystają pasażerowie komunikacji miejskiej w Szczecinie. To oznacza, że dzieci uprawnione do darmowych przejazdów w komunikacji miejskiej mogą również bez biletu jechać pociągiem.

Korzystać z biletów okresowych szczecińskiej komunikacji miejskiej w pociągach REGIO można między stacjami: Szczecin Główny, Szczecin Port Centralny, Szczecin Zdroje, Szczecin Dąbie, Szczecin Zdunowo, Szczecin Załom, Szczecin Podjuchy, Szczecin Gumieńce.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.