Remis Chemika w Kamieniu

W meczu XXXIII kolejki IV ligi Chemik Police zremisował na wyjeździe z Gryfem Kamień Pomorski 1:1.

Policzanie od początku atakowali, ale bez powodzenia. Za to gospodarze w 21 minucie wyprowadzili kontrę po której bramkę zdobył Radosław Misztal – były zawodnik Chemika.

Chemik starał się szybko doprowadzić do remisu, udało się to jednak dopiero w 79 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę głową zdobył Mikołaj Midzio.

Wynik 1:1 utrzymał się do końca.

Chemik: Serdyński – Klimkowicz, Woś, Wiejkuć, Szewczykowski, Moroza, Protasenko (85′ Janicki), Ziółkowski (62′ Midzio), Paprocki (46′ Paprocki), Jóźwiak, Białek (62′ Kraśnicki)

• 1:0 – 21 min. Radosław Misztal
  • 1:1 – 79 min. Mikołaj Midzio