Remis na wyjeździe. Chemik przywiózł punkt z Konina

W meczu jedenastej kolejki rundy rewanżowej trzeciej ligi Chemik Police zremisował na wyjeździe z Górnikiem Konin 2:2.

Na początku meczu obie drużyny miały szanse na zdobycie bramki, ale żadna swojej nie wykorzystała. Później gra toczyła się głównie w środku boiska – aż do 38 minuty, gdy policzanie stracili piłkę w środku pola, Górnik przeprowadził kontrę i Sebastian Malinowski dał gospodarzom prowadzenie.

Po przerwie żółto-zieloni zepchnęli piłkarzy z Konina do obrony. W 65 minucie, po kolejnym rzucie rożnym, w zamieszaniu w polu karnym Rudnik wpakował piłkę do bramki Górnika.

W 79 minucie zrobiło się 2:1 dla Chemika. Świder przebiegł z piłką całe boisko i wyłożył ją do wchodzącego w pole karne Dąbrowskiego. Ten uderzył pewnie i nie dał szans bramkarzowi Górnika.

Gospodarze 3 minuty później wyrównali po strzale Rajcha zza pola karnego. Ten wynik utrzymał się do końca meczu.

W następnej kolejce Chemik zagra na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg.

Chemik: Piekutowski – Klimkowicz, Siluk, Kosacki, Białek, Endene (75′ Roszczyk), Jakubiak, Korotkiewicz, Świder, Dąbrowski, Rudnik (84′ Dyczewski)