Remont Przęsocińskiej zakończony. Ale nie całkiem

Polickie starostwo informuje, że remont drogi pomiędzy Policami i Przęsocinem został zakończony. Sprawdziliśmy – i ktoś kogoś wprowadza w błąd.

– Dzisiaj firma zgłosiła zakończenie robót – poinformował nas w piątek (29 maja) Mateusz Frąckowiak, rzecznik starostwa. – Do połowy czerwca będzie przeprowadzony odbiór.

Sprawdziliśmy, jak wygląda wyremontowana droga. I okazało się, że do zakończenia remontu jeszcze trochę brakuje: nie ma niektórych elementów oznakowania poziomego – co widać na zdjęciach. Tak było w piątek po południu, w sobotę nic się nie zmieniło.

Przypomnijmy: remont odcinka pomiędzy Policami i Przęsocinem to jeden z trzech etapów modernizacji drogi łączącej Police i Szczecin. Pozostałe dwa obejmą odcinek od skrzyżowania z ul. Kościelną w Przęsocinie w kierunku granic Szczecina oraz odcinek w samym Przęsocinie.

3 Thoughts to “Remont Przęsocińskiej zakończony. Ale nie całkiem”

  1. zdegustowany

    Niestety nie „jedzie się jak po maśle”… Góry, doliny, trzęsie tylko dziur na razie nie ma. Słaba technologia, słaba firma ale odbiór i tak będzie…

  2. Anonim

    Niestety nie jedzie się jak po maśle… Góry, doliny, trzęsie tylko dziur nie ma. Słaba technologia. Słaba firma.

  3. rbk

    Czy oni potrafią cokolwiek zrobić w tych Policach? Partacze. Idźcie sobie kwiatki zasadzić i kolejny monopolowy otworzyć.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.