W Wałczu zwycięstwo, choć nikłe

W meczu XXV kolejki IV ligi Chemik Police wygrał na wyjeździe z Orłem Wałcz 1:0. Jedyną bramkę zdobył Andrzej Protasenko.

Policzanie w meczu z Orłem Wałcz starali się szybko zdobyć bramkę. Niestety okazji nie wykorzystali Midzio i Vovchenko.

W 31 minucie na strzał z około 25 metrów zdecydował się Protasenko. Piłka lecąc odbiła się od obrońcy gospodarzy myląc bramkarza Orła i wpadła do siatki.

W drugiej połowie policzanie nadal dominowali. Stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki, jednak żadnej nie wykorzystali i wynik już się nie zmienił.

Chemik: Sasiak – Odlanicki-Poczobut, Janicki, Wiejkuć, Szewczykowski, Kowalczyk (60′ Jóźwiak), Midzio (85′ Kraśnicki), Ława, Protasenko (88′ Moroza), Kapelusz, Vovchenko (75′ Krystek)