W Zachodniopomorskiem 27 nowych zakażeń. Jedno z powiatu polickiego

Na terenie województwa zachodniopomorskiego potwierdzono 27 kolejnych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 – poinformowała w środę (8 kwietnia) Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie. Jeden przypadek dotyczy osoby z powiatu polickiego.

Potwierdzone teraz przypadki dotyczą: 16 osób z powiatu kołobrzeskiego, 4 z powiatu gryfickiego, 3 z powiatu gryfińskiego i po jednym w powiatach: polickim, pyrzyckim, goleniowskim i szczecineckim

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Zachodniopomorskiem: 160.

Ale są też dobre informacje. Sygnalizowaliśmy to już wczoraj. Dzisiaj potwierdza je rzecznik szpitala przy ul. Arkońskiej w Szczecinie.

– Miło nam poinformować, że ozdrowiało sześciu pacjentów zarażonych koronawirusem i hospitalizowanych w Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie – informuje Mateusz Iżakowski, rzecznik szpitala. – Powtórne testy na COVID-19 wykazały wynik ujemny. To oznacza, że pacjenci zarażeni wcześniej koronawirusem, są już całkowicie wyleczeni. Są to 3 osoby ze Szczecina, jedna z powiatu stargardzkiego, jedna z powiatu białogardzkiego i jedna z powiatu koszalińskiego. 

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.