Jak wrócić z Jasnych Błoni

nowy rok 2018

Mieszkańcy Polic i Kołbaskowa będą mieli czym wrócić z zabawy sylwestrowej na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Mieszkańcy Dobrej muszą się o transport zatroszczyć sami. Jeśli ktoś chce jechać własnym autem, powinien wziąć pod uwagę, że niektóre ulice będą zamknięte.

Władze Szczecina organizują dodatkową komunikację dla uczestników miejskiego Sylwestra na Jasnych Błoniach. Do domów odwiozą ich autobusy linii 864, 865, 871, 880 i 881. Z przystanku przy ul. Piotra Skargi odjadą one około godz. 0:15 i 1:15.

Linia 880 umożliwi dojazd do Polic. Na trasie obowiązywać będą przystanki „Kołłątaja” i „Sczanieckiej”, następnie autobus pojedzie trasą linii 107.

Autobusy linii 881 pojadą trasą Piotra Skargi – Kołbaskowo. Po drodze obowiązywać będą przystanki: „pl. Rodła” i „pl. Zwycięstwa”, dalej takie jak dla linii 81.

Należy pamiętać, że wszystkie przystanki będą przystankami „na żądanie”.

Jeśli ktoś chce na Jasne Błonia pojechać własnym autem, powinien pamiętać, że na czas imprezy dla ruchu samochodowego zamknięte zostaną ulice: Ogińskiego, Szymanowskiego (na odcinku od skrzyżowania z ulicą Monte Cassino do skrzyżowania z ulicą Odrowąża), Moniuszki i Piotra Skargi (pomiędzy ulicą Janosika i Ogińskiego). Nie będzie też przejazdu przez pl. Armii Krajowej.

Czasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona 31 grudnia (niedziela) o godz. 20:30 i obowiązywać będzie do godziny 8:00 1 stycznia (poniedziałek).

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.