Wysoka wygrana Chemika. W sparringu

W meczu kontrolnym Chemik Police wygrał na własnym boisku z IV-ligowym Hutnikiem Szczecin 4:1.

Policzanie zaczęli źle – po 2 minutach przegrywali 0:1. Błąd naszego bramkarza wykorzystał Krystian Mazurek.

Na wyrównanie trzeba było czekać do 35 minuty. Borys Jałoszyński z głębi pola zagrał do wychodzącego na czystą pozycję Szymona Kapelusza zrobiło się 1:1.

Po przerwie żółto-zieloni zyskiwali coraz wyraźniejszą przewagę. W 64 minucie po zagraniu Mateusza Kowalczyka swoją drugą bramkę zdobył Szymon Kapelusz.

W 79 minucie meczu było 3:1. Faulowany w polu karnym został Jakub Sobecki, a Andrzej Protasenko wykorzystał rzut karny.

Wynik spotkania na 4:1 na minutę przed końcem ustalił Mikołaj Midzio.

Następny mecz kontrolny drużyna Chemika rozegra w środę (19 lutego) z Iną Goleniów. Początek o godz. 18:00.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz (70′ Jakubiak), Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Jakubiak (46′ Szewczykowski), Jóźwiak (46′ Kowalczyk M.), Bedliński (46′ Protasenko), Kapelusz (70′ Świder), Kąkol (46′ Midzio), Jałoszyński (46′ Sobecki), Vovchenko (46′ Kowalczyk D.)

• 0:1 – 2 min. Krystian Mazurek
  • 1:1 – 35 min. Szymon Kapelusz
  • 2:1 – 64 min. Szymon Kapelusz
  • 3:1 – 79 min. Andrzej Protasenko
  • 4:1 – 89 min. Mikołaj Midzio