Załatwili mecz na początku. Wygrana Chemika

W VIII kolejce III ligi piłkarze Chemika Police pokonali na własnym stadionie Nielbę Wągrowiec 2:0. Bramki zdobyli Andrzej Protasenko i Jakub Sobecki.

Policzanie wyszli na prowadzenie już po trzech minutach gry. Po szybkiej akcji na czystą pozycję wyszedł Bartosz Ława. Jego strzał obronił bramkarz Nielby, ale przy dobitce Andrzeja Protasenki był bez szans.

Cztery minuty później było 2:0. Tym razem po dośrodkowaniu Bartosza Ławy z rzutu wolnego najwyżej do piłki w polu karnym wyskoczył Jakub Sobecki i strzałem głową pokonał bramkarza Nielby.

Po zmianie stron mecz się wyrównał. Ale bramki już nie padły i policzanie mogli się cieszyć z drugiego zwycięstwa na boiskach III ligi.

Chemik: Brzozowski – Szewczykowski, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Kołat, Ława, Bedliński, Protasenko (90′ Lewandowski), Jóźwiak (80′ Kowalczyk M.), Kapelusz, Sobecki (68′ Nizio)

• 1:0 – 3 min. Andrzej Protasenko
  • 2:0 – 7 min. Jakub Sobecki