Zamknięte ulice od czwartku

blokada drogowa

Dni Morza w Szczecinie również w tym roku wiążą się ze zmianami w organizacji ruchu i transportu zbiorowego. Radzimy kierowcom i pasażerom, aby zapoznali się z tym, co ich czeka.Zmiany w organizacji ruchu zaczną się już od czwartku, 7 czerwca. Będą obowiązywały do 11 czerwca (poniedziałek).

W pierwszym etapie, 7 czerwca (czwartek) o godz. 00:01, zostaną całkowite zamknięte ulice:

– Zbożowa od ul. Spichrzowej i dalej ul. Wendy, Jana z Kolna (całkowicie na odcinku od ul. Kapitańskiej do Mostu Długiego), a o ograniczonym ruchu od skrzyżowania z ul. Dubois do ul. Kapitańskiej), Admiralska, Komandorska, Wawelska (od ul. Jarowita), Wały Chrobrego, Szczerbcowa (od Wały Chrobrego do Henryka Pobożnego), Zygmunta Starego (od Wały Chrobrego do Henryka Pobożnego), Małopolska od ul. Jarowita, Jarowita na odcinku od ul. Zygmunta Starego do ul. Szczerbcowej, Henryka Pobożnego od ul. Zygmunta Starego do ul. Szczerbcowej,

Jednocześnie wprowadzone zostaną ograniczenia ruchu kołowego (przepustki) w ciągu ul. Jarowita na odcinku od ul. Małopolskiej do ul. Zygmunta Starego oraz w ciągu ul. Kapitańskiej. Na ulicy Zygmunta Starego na odcinku od pl. Hołdu Pruskiego do ul. Starzyńskiego umiejscowione zostaną postoje TAXI.

W drugim etapie, 8 czerwca (piątek) o godz. 17:00, nastąpi całkowite zamknięcie:

– ul. Celnej, zjazdu z Trasy Zamkowej do ul. Panieńskiej (8 i 9 czerwca godz. 17:00 – 03:00), ul. Panieńskiej od ul. Kuśnierskiej (8 i 9 czerwca 2018 r. w godz. 17:00 – 03:00)

W dniach 9-10 czerwca w godzinach 09:00-03:00 wyłączony z ruchu pojazdów ciężarowych zostanie odcinek Trasy Zamkowej.

Przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest na 11 czerwca, na godz. 5:00.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.