Bezpłatne warsztaty pantomimy

pantomima

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty pantomimy z Teatrem Rozrywki Trójkąt. Poprowadzą je doświadczeni instruktorzy. Wstęp wolny. Organizatorzy zapraszają chętnych 10 i 11 sierpnia od godz. 11.00. Ale warto zapisać się już dziś – w recepcji MOK (od poniedziałku do piątku w godz. 9-18) lub telefonicznie: 91 312 10 55.

W programie warsztatów m.in.: podstawy pantomimy klasycznej, podstawy ekspozycji i ruchu scenicznego, konstruowanie etiud pantomimicznych, praca na scenie solo i z partnerem.

Zajęcia poprowadzą:

Beata Beling – aktorka, magister sztuki; absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku; 10 lat związana z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze; dyrektorka Teatru Rozrywki Trójkąt; reżyserka; autorka scenariuszy teatralnych; wieloletni instruktor grupy teatralnej „Efemeryczny Smok” przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Zielonej Górze; doświadczona w zakresie prowadzenia warsztatów teatralnych z dziećmi, młodzieżą, ”trudną młodzieżą” (Ośrodek w Zaborze); nauczycielami i instruktorami.

Artur Beling – aktor, magister sztuki; absolwent PWST Wrocław, kilkanaście lat pracy na scenie państwowego teatru, dramaturg, autor kilku publikacji o profilu teatralnym, oprócz tego trener specjalista w zakresie komunikacji, reżyser wielu autorskich spektakli teatralnych i estradowych. W przeszłości związany także z Regionalnym Centrum Animacji Kultury i ODN. Ma na koncie tysiące godzin przeprowadzonych warsztatów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.