Czwarty mecz rundy, trzecia porażka Chemika Police

W IV kolejce rundy jesiennej III ligi Chemik Police przegrał u siebie z Gryfem Wejherowo 2:3.

Mecz z byłym drugoligowcem zaczął się źle dla policzan. W 9 minucie po rzucie wolnym najwyżej do dośrodkowania wyskoczył Damian Lisiecki i było 1:0 dla Gryfa.

Chemik próbował wyrównać, ale bez efektu. Za to zaraz po przerwie goście zdobyli drugą bramkę – błąd obrony wykorzystał Michał Renusz.

Po utracie kolejnego gola piłkarze Chemika zaatakowali bardziej zdecydowanie. Bramkę kontaktową zdobyli jednak dopiero w 74 minucie – po zamieszaniu w polu karnym do siatki trafił kapitan żółto-zielonych Oskar Klimkowicz.

W 90 minucie Chemik wyrównał. Po rzucie wolnym gola strzelił Sebastian Rudnik.

Wyglądało na to, że mecz skończy się remisem. Ale w doliczonym czasie po rzucie rożnym bramkę dającą gościom zwycięstwo zdobył Przemysław Trytko.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz, Mykhailovskyy, Stolz, Trigo Moutinho (60′ Siluk), Świder, Szala, Kowalczyk D. (75′ Sobecki), Ława, Białek (53′ Jałoszyński), Rudnik

0:1 – 9 min. Lisiecki

0:2 – 50 min. Renusz

1:2 – 74 min. Klimkowicz

2:2 – 90 min. Rudnik

2:3 – 90 min. Trytko