Darowizna od „Polimerów” dla powiatu. Na walkę z epidemią koronawirusa

Grupa Azoty Polyolefins przyznała powiatowi polickiemu darowiznę na walkę ze skutkami epidemii koronawirusa. Umowa została podpisana 2 lipca.

Umowę podpisali prezes zarządu Grupy Azoty Polyolefins SA Andrzej Niewiński, wiceprezes zarządu GA Polyolefins Wojciech Blew oraz starosta policki Andrzej Bednarek. Wysokość darowizny to 100 tys. zł, a pieniądze zostaną przekazane po podpisaniu umowy.

– Współpraca z lokalną społecznością to jeden z priorytetów Grupy Azoty – powiedział Wojciech Wardacki, prezes zarządu Grupy Azoty SA. – Z radością przyjąłem fakt, że po raz kolejny spółka spod znaku Grupy Azoty włącza się w pomoc i wspiera społeczność lokalną. Cieszę się tym bardziej, że pomoc płynie ze strony również nowych spółek, do których należy Grupa Azoty Polyolefins.

– Na szczególne uznanie zasługuje fakt, iż Grupa Azoty realizując tak absorbujący i skomplikowany projekt, wciąż zachowuje otwartość na współpracę z lokalnymi samorządami i na potrzeby mieszkańców – powiedział starosta Andrzej Bednarek. – Bardzo dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa w obliczu pandemii. Przeciwdziałanie zagrożeniom związanym z koronawirusem, to sprawa nas wszystkich.

One Thought to “Darowizna od „Polimerów” dla powiatu. Na walkę z epidemią koronawirusa”

  1. Rob

    Może w końcu wystarczy na farbę, by pomalować niedokończoną ulicę. Czy to też przejedzą?

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.