Dwa remisy juniorów

Chemik Police juniorzy młodsi

Juniorzy młodsi i starsi Chemika Police ostatnie mecze w rundzie jesiennej rozegrali przeciw Arkonii Szczecin. Oba zakończyły się remisami.

Juniorzy starsi grali jako pierwsi. Zremisowali 1:1. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Gola dla Chemika zdobył w 36 minucie Mikołaj Trajkowski.

Takim samym wynikiem zakończył się mecz juniorów młodszych. W tym przypadku jednak do przerwy policzanie prowadzili – bramkę zdobył Paweł Sura.

Juniorzy starsi piłkarską jesień kończą na czwartej pozycji. Juniorzy młodsi zajmują trzecie miejsce w tabeli.

JS Arkonia Szczecin – JS Chemik Police 1:1 (1:1)

Chemik: Jurek – Arendt, Budnicki, Budzeń, Dybus, Grzesło, Kin, Rogowski, Wołosz (46′ Góralski), Woś, Trajkowski

JM Arkonia Szczecin – JM Chemik Police 1:1 (0:1)

Chemik: Banaś – Glaner, Jaguszewski O., Dymitrowski, Korobejko, Lintas, Modzelewski, Jakubiec (70′ Niezgoda) Kowaczyk, Sura (45′ Grzeszczak), Dolak (60′ Jaguszewski K.)