Grzegorz Ufniarz chce być burmistrzem. Do wyborów nie idzie sam

Z lewej Rafał Furdal, z prawej Grzegorz Ufniarz

Jako pierwszy formalną gotowość do startu w wyborach samorządowych w Policach ogłosił Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Police Grzegorza Ufniarza. Wszystkich kart jeszcze nie odkrył. Ogłosił jednak, że liczy na debaty.

Komitet ten, jak poinformował Grzegorz Ufniarz, 31 stycznia został zarejestrowany przez Komisarza Wyborczego. Koordynatorem kampanii ma być Rafał Furdal – 29-letni policzanin. Będzie również kandydował do polickiej Rady Miejskiej.

– Naszą kampanię poprowadzimy w sposób dynamiczny i każdy z naszych kandydatów będzie w pełni zaangażowany w jej prowadzenie – powiedział Rafał Furdal. – Liczymy na to, że uda nam się przekonać do udziału w wyborach osoby młode, którym najbardziej zależy na zmianie w Policach. Liczymy na ich wsparcie.

Kandydatów do Rady Miejskiej z tego komitetu jeszcze nie przedstawiono. Grzegorz Ufniarz zdradził jednak, że na jego listach będą w większości kobiety.

Szczegóły swojego programu zamierza przedstawić na konwencji, która być może odbędzie się jeszcze w lutym. Teraz Grzegorz Ufniarz zapowiada jedynie:

– Priorytety odnoszą się do mieszkańców młodych, do mieszkańców w średnim wieku, ale mamy też bardzo fajne pomysły dla mieszkańców, którzy są już w wieku senioralnym. Bardzo ważnymi elementami dla nas jest infrastruktura, czyli drogi, mieszkania. Chyba najważniejszym jest, aby wreszcie nastąpiła zmiana sposobu zarządzania gminą, żeby gmina nie była odgrodzona od mieszkańców wysokim murem, tylko żeby tu była współpraca, dobra komunikacja, bo cały czas kierujemy się tą zasadą, że gmina jest dla mieszkańców.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.