Jarmark Szczeciński, a na nim stoisko dla #bohaterskaInga. Weekend na Jasnych Błoniach

fot. archiwum

W ten weekend, od 21 do 23 maja, na pewno warto znaleźć czas na wizytę na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Trwa tam Jarmark Szczeciński. Wzdłuż alejki pod platanami swoje stoiska mają wystawcy z całej Polski – oferują produkty spożywcze, unikalne rękodzieło, bogaty wybór roślin, traw ozdobnych, kwiatów… Jest też okazja do wsparcia małej Ingi z Przęsocina.

Na Jasnych Błoniach stanęło także stoisko wojowników #bohaterskaInga. Ci zaś gwarantują mnóstwo pyszności i gadżetów – cały dochód ze sprzedaży zasili zbiórkę na rzecz Ingi. Dziewczynka choruje na SMA i ratunkiem dla niej jest terapia genowa, która kosztuje ponad 9,5 miliona złotych. Do zebrania pozostało jeszcze ponad 5 milionów.

Więcej o Indze można przeczytać na stronie zbiórki: siepomaga.pl/inga-sma

Jarmark Szczeciński powinni w ten weekend odwiedzić także ci, którzy poszukują wyjątkowych produktów zagranicznych, np.: hiszpańskich i greckich oliwek, tureckiej i greckiej chałwy, wędlin litewskich, produktów węgierskich, win bułgarskich oraz holenderskich serów. Organizatorzy zapowiadają, że i one powinny się pojawić na tym jarmarku.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.