Festyn i mecz na polickim stadionie. Dla #bohaterskaInga

Na zdjęciu od lewej: Piotr Kołacki, Andrzej Rogowski i Tomasz Kartanowicz - organizatorzy sobotniej imprezy na stadionie przy ul. Siedleckiej w Policach. Fot. Gracjan Broda

W sobotę (22 maja) o godz. 15 na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej w Policach zacznie się wielki mecz – gwiazdy polskiej piłki nożnej zagrają przeciwko policzanom. Na boisku mają się pojawić m.in. byli i obecni piłkarze szczecińskiej Pogoni. Ale na stadion warto przyjść już wcześniej. Zabawa zacznie się około godz. 13:30.

Będą gry i zabawy dla dzieci, konkursy, loterie, nagrody i oczywiście przekąski. Atrakcji nie zabraknie także dla dorosłych. Wszystko dla małej Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina.

– Razem możemy więcej – podkreślają organizatorzy wydarzenia: Tomasz Kartanowicz, Piotr Kołacki oraz Andrzej Rogowski. I zapraszają do zabawy oraz wspólnego spędzenia czasu całe rodziny. A także do wspierania małej Ingi, która choruje na SMA i potrzebuje bardzo drogiej terapii genowej – trzeba na nią zebrać około 9,5 miliona złotych, a czasu jest coraz mniej.

Organizatorzy zapewniają, że dobrą pogodę zamówili. Teraz ruch po stronie mieszkańców (nie tylko Polic, bo każdy będzie mile widziany) – wystarczy dotrzeć na stadion przy ul. Siedleckiej w Policach, dobrze się bawić i wrzucić datek do jednej z puszek, do których zbierane będą pieniądze na leczenie 9-miesięcznej Ingi.

Ale jeśli ktoś tego dnia nie będzie mógł dotrzeć na stadion, to i tak ma możliwość wsparcia dziewczynki – biorąc udział w licytacjach na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/ingasma

lub wpłacając dowolną kwotę na konto zbiórki. Więcej o Indze można przeczytać na: www.siepomaga.pl/inga-sma

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.