Jedz i pomagaj Indze. Zaprasza Słoneczny Bazar i kawiarnia „Lody i Lemoniada”

Kolejny raz podczas weekendu można jeść zdrowo i pomagać maleńkiej Indze z Przęsocina, która choruje na SMA i potrzebuje bardzo drogiego leku. W niedzielę (7 lutego) jej pomocnicy zawalczą o każdą złotówkę przybliżającą dziewczynkę do celu. Uzbrojeni będą w domowe wypieki, chlebki, przetwory, jajka od przęsocińskich kur…

Przedsmak tego niektórzy poczuli już 31 stycznia na Bazarze Smakoszy na Pomorzanach w Szczecinie. Wtedy do boju na stoisku Ingi ruszyły Seniorki (wśród nich Babcie dziewczynki). Teraz, na Słonecznym Bazarze, do walki staną Juniorki, czyli młodsza część wolontariuszek.

Kto chce i może, niech więc koniecznie w niedzielę odwiedzi stoisko pomocników Ingi na Słonecznym Bazarze (ul. Struga 70 w Szczecinie, w godz. 10:00-15:00). Nikt nie wyjdzie głodny, a cała pozostawiona tam kwota zasili zbiórkę dla dziewczynki.

W tę samą niedzielę do pomocy dla #bohaterskaInga włącza się Zespół Restauracji Bellini. W kawiarni „Lody i Lemoniada” (al. Wojska Polskiego 134 w Szczecinie) 7 lutego od godz. 12:00 będzie serwować kawę, herbatę, gorącą czekoladę, gofry, lody, lemoniady, a dla chętnych także grzane wino. Zapłata gotówką – wprost do puszki, dla małej Ingi. Właśnie na ten cel zostanie przekazany cały utarg z tego dnia.

Więcej o Indze i możliwościach pomagania na stronie: siepomaga.pl/inga-sma

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.