Jest zmiana rozkładu linii 103, nie będzie dodatkowych kursów

Nie będzie dodatkowych kursów autobusu 103 do Bartoszewa. Mieszkańcom musi wystarczyć zmiana w rozkładzie jazdy.

Do Bartoszewa obecnie autobus komunikacji miejskiej dociera dwa razy dziennie, rano i po południu (w obie strony – w kierunku Głębokiego i w kierunku Tanowa).

Mieszkańcy wystosowali petycję z prośbą o dodatkowe kursy. Tłumaczyli, że z porannego autobusu nie mogą korzystać dzieci jadące do szkoły, bo się spóźniają na lekcje. I że w efekcie muszą wychodzić z domu tak, aby zdążyć dotrzeć do innego przystanku na wcześniejszy kurs.

Dziś już wiadomo, że dodatkowych połączeń Bartoszewo nie dostanie. Nie ma na to pieniędzy ani gmina Police, ani Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

Mieszkańcom musi wystarczyć wprowadzona od 1 kwietnia zmiana rozkładu jazdy. Autobus, który wcześniej odjeżdżał z pętli „Głębokie” o godz. 7:25, teraz wyrusza o godz. 7:19. Dzięki temu na pętli w Bartoszewie jest o godz. 7:30, a o godz. 7:52 na przystanku „Police Piłsudskiego Rondo”.

One Thought to “Jest zmiana rozkładu linii 103, nie będzie dodatkowych kursów”

  1. Anonim

    Bardzo dobrze widać na zdjęciu przystanek autobusowy w Bartoszewie. Rok temu za olbrzymie środki z budżetu, wycinając kilka pięknych, wieloletnich sosen, wybudowano potężne rondo. Rondo miało być upiększone krzewami, kwiatami, zielenią. Nie zrobiono nic. Olbrzymi środek ronda straszy chwastami, które po roku wykoszono na potrzeby zdjęć. Gdzie są pieniądze na obsadzenia ronda zielenią? Po co wyrzucono tak duże środki finansowe w niepotrzebne rondo?

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.