Juniorzy Chemika wygrywają

Juniorzy starsi Chemika Police w XII kolejce ligi wojewódzkiej wygrali na wyjeździe z MKP Szczecinek 5:2.

Pierwszą bramkę policzanie zdobyli już w 15 minucie. Strzelił ją Bartosz Nizio, który strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza gospodarzy.

Dwie minuty później było już 2:0 dla Chemika. Tym razem po akcji całego zespołu bramkę zdobył Kamil Kisieliński.

W 28 minucie meczu gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, po trafieniu Mateusza Żyły. Ale 7 minut później żółto-zieloni ponownie odskoczyli gospodarzom na dwie bramki po trafieniu Bartosza Nizio.

Po przerwie na kolejne bramki trzeba było czekać aż do 81 minuty. Wtedy czwartą bramkę dla Chemika zdobył Dawid Wasikowski.

Trzy minuty później żółto-zieloni trafili po raz piąty. Dobre dośrodkowanie z lewej strony wykorzystał Jakub Bobel.

W 86 minucie drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Krasoń.

W następnej kolejce podopieczni trenera Mariusza Szmita zagrają na własnym boisku z Arkonią Szczecin.

Chemik: Banaś (70′ Paska) – Cholewiński, Szala, Palej, Wasikowski, Bobel, Kisieliński (55′ Witkowski), Szczykutowicz (80′ Gajos), Korotkiewicz, Nizio, Szczytniewski