Juniorzy Chemika wygrywają

Obie drużyny juniorów Chemika Police w ostatniej kolejce odniosły wysokie zwycięstwa. Juniorzy starsi pokonali na wyjeździe Akademię Piłkarską Kotwicy Kołobrzeg 7:0, a juniorzy młodsi u siebie wygrali z Gavią Choszczno 11:1.

W Kołobrzegu na pierwszego gola żółto-zielonych trzeba było czekać do 27 minuty. Strzelił go Dominik Dąbrowski.

Kolejne bramki padły dopiero po przerwie, ale było ich aż 6. W 54 minucie gola na 2:0 zdobył Marcel Podgórski.

Bramki dla Chemików strzelali jeszcze: Dymitrowski, Dąbrowski, Budnicki, Jaguszewski i Kadrzyński. Ten ostatni wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Marcelu Podgórskim.

Mecz juniorów młodszych zaczął się niespodziewanie od gola dla gości z Choszczna, zdobytego w 4 minucie. Ale już 7 minut później wyrównał Dominik Lis.

W 24 minucie było już 2:1 dla policzan. Jakub Ścirka na pełnym gazie wpadł w pole karne, położył bramkarza i pewnym strzałem zdobył bramkę.

Żółto-zieloni jeszcze przed końcem pierwszej połowy podwyższyli wynik do 4:1. Strzelcami goli byli Kacper Jaguszewski i Jakub Radzik.

Po przerwie policzanie dominowali i zdobywali kolejne bramki. W drugiej połowie strzelili ich 7 i mecz zakończył się wynikiem 11:1.

Chemik (juniorzy starsi): Serdyński – Wujko, Dymitrowski, Budnicki, Dybus, Dolak (46′ Szczykutowicz), Lintas, Podgórski, Korotkiewicz, Kadrzyński, Dąbrowski (70′ Jaguszewski K.)