Juniorzy młodsi Chemika przegrali na zakończenie sezonu

W ostatnim meczu sezonu Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego zawodnicy Chemika Police przegrali na własnym boisku z Pogonią Szczecin 4:8.

Goście już w 4 minucie wyszli na prowadzenie. Banasia pokonał Junior Radziński. Po 20 minutach było już 2:0 dla Pogoni. Bramkę zdobył Łukasz Kościukiewcz.

W 24 minucie po indywidualnej akcji gola dla policzan strzelił Daniel Kowalczyk. Do przerwy wynik się nie zmienił.

Na początku drugiej połowy Chemik stracił kolejne dwie bramki. Ale po golach Ścirki i Radzika udało się doprowadzić do wyniku 3:4.

Po fatalnych błędach w obronie kolejne cztery bramki zdobyli jednak goście. Żółto-zieloni opowiedzieli już tylko trafieniem Daniela Kowalczyka.

Chemik: Banaś – Palej, Wróblewski, Garczyński, Kamiński, Nowakowski, Radzik, Lis, Rajch, Kowalczyk D., Ścirka

grali także: Jaguszewski O., Kuriata, Jaguszewski K., Szczytniewski, Bylewski, Witkowski

• 0:1 – 4 min. Junior Radziński
  • 0:2 – 20 min. Łukasz Kościukiewicz
  • 1:2 – 24 min. Daniel Kowalczyk
  • 1:3 – 49 min. Łukasz Kościukiewicz
  • 1:4 – 55 min. Junior Radziński
  • 2:4 – 56 min. Jakub Ścirka