Juniorzy sobie postrzelali

mecz juniorów Chemik Police - Vineta Wolin

Prawdziwą kanonadę urządzili sobie juniorzy młodsi Chemika Police, którzy w meczu z Vinetą Wolin zaaplikowali gościom aż 10 bramek.

Policzanie po zaledwie 4 minutach gry prowadzili 1:0 po bramce Wiktora Grzeszczaka. W 17 minucie było już 2:0. Tym razem do bramki trafił Ścirka.

Ten sam zawodnik w 28 minucie meczu podwyższył na 3:0, a w 35 minucie skompletował hattricka. Wynik na 5:0 do przerwy w 40 minucie ustalił Lis.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Młodzi piłkarze Chemika dołożyli jeszcze 5 bramek, których autorami byli Kowalczyk, Kacper Jaguszewski, Ścirka, Cholewiński i znów Ścirka.

Mimo wysokiego zwycięstwa mecz zakończył się źle dla policzan, gdyż w 70 minucie z powodu poważnej kontuzji z boiska musiał zejść Daniel Kowalczyk.

Chemik: Banaś (67′ Kuźmiński) – Palej, Cholewiński, Jaguszewski O., Szala(72′ Kamiński), Witkowski, Kowalczyk (70′ Jaguszewski K.), Radzik, Lis (55′ Osowicki), Ścirka, Grzeszczak (41′ Kuriata)

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.