Komunikacja dla Kołbaskowa i Stołczyna

autobus komunikacji miejskiej Police - Szczecin

Od najbliższego poniedziałku (9 października) nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów na liniach: 58, 59, 62, 83 i 88.

Dla linii 58 i 59 uruchomiony zostanie przystanek „Konarskiego” na ul. Ludowej w kierunku Placu Rodła. Autobusy będą kursować w obu kierunkach przez ul. Blizińskiego.

Na linii 62 w dni powszednie oraz soboty ostatni kurs o 22:26 z przystanku Ustowo Auchan będzie przebiegał trasą: Ustowo Auchan – Ogrodnictwo – Cukrownia – Cukrowa – Płocka Uniwersytet – Reda i dalej po zwykłej trasie z pominięciem przystanku „Cmentarz Zachodni”, „Ogrody Malwa” i „Bronowicka”.

Linia 83 dostaje dodatkowe kursy na trasie pl. Kościuszki – Będargowo – Stobno – Bobolin – Warnik i dalej do Smolęcina. W dni powszednie z pl. Kościuszki o 21:27 i 22:44, w soboty, niedzielne, dni świąteczne, Nowy Rok, Wielkanoc i Boże Narodzenie o 8:12, 12:45 i 18:36.

Na wydłużonych kursach przez Stobno uruchomione zostaną dodatkowe przystanki: „Będargowo 12 nż”, „Stobno 15 nż”, „Stobno Kościół”, „Stobno Stacja”, „Małe Stobno nż”, „Bobolin”, „Bobolin Kościół” i „Warnik”. Dodatkowo na linii 83 na wybranych kursach będzie zmieniony kierunek zawracania na pętli w Kołbaskowie.

Linia 88 ma dodany poranny kurs w dni świąteczne na trasie Kwiatowa (ul. Kingi) – Stobno Stacja. Z ulicy Kwiatowej o godz. 4:59, ze Stobna Stacja o godz. 5:27.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.