Piłka zintegrowała

zawody integracyjne w Policach

W tym wyjątkowym Integracyjnym Turnieju Piłki Nożnej w Policach wystartowało sześć drużyn. Wszystkie dzielnie walczyły o miejsce na podium. Dopingowały je cheerleaderki. Przyjechali nawet zawodnicy z Poznania – reprezentowali Warsztaty Terapii Zajęciowej tamtejszego koła  Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI).

To impreza dla podopiecznych różnych placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Organizowana już po raz siódmy przez polickie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Uczestnicy rywalizowali na boisku MOSiR przy ul. Piaskowej w Policach.

Zawodnicy przygotowywali się do startu w tych mistrzostwach od co najmniej kilku tygodni. A na samym turnieju ofiarnie walczyli o każdą piłkę. Na podium stanęły trzy drużyny. Pierwsze miejsce wywalczyła ta z Międzygminnego Zakładu Aktywności Zawodowej w Dobrej PSONI Koło w Szczecinie, druga lokata przypadła Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu nr 1 w Policach, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna reprezentująca Warsztaty Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Policach.

Przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Michał Kupis z SOSW nr 1 w Policach. Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Wiesława Gapińskiego z WTZ PSONI Koło w Policach. A królem strzelców został Marcin Kwiatkowski z Międzygminnego Zakładu Aktywności Zawodowej PSONI Koło w Szczecinie.

turniej integracyjny

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.