Lepsza komunikacja dla Mierzyna

autobus komunikacji miejskiej Police - Szczecin

Od 1 października autobusy linii 74 znów będą dojeżdżały do szkoły podstawowej przy ul. Kolorowej. Są też inne zmiany w rozkładach.

Zakończyła się przebudowa ul. Długiej w Mierzynie. Z dniem 1 października Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Przywrócona zostaje obsługa podstawówki przy ul. Kolorowej w Mierzynie przez linię 74. W dni powszednie wykonywane będą kursy na trasie Łukasińskiego Ogrody – Mierzyn Szkoła, zgodnie z rozkładem przeznaczonym dla okresu nauki w szkołach.

Na linii 124 w dni powszednie wprowadzony zostanie skorygowany rozkład jazdy, uwzględniający poranny dojazd do szkoły podstawowej przy ulicy Kolorowej. Uruchomiony zostanie dodatkowy przystanek „Mierzyn Truskawkowa” (w kierunku pętli „Mierzyn Pod Lipami”) w rejonie skrzyżowania ulic Długiej i Truskawkowej.

Od 1 października autobusy na linii 808 mają jeździć częściej. W szczycie będą kursować co 6 minut, między szczytami co 9 minut, a w pozostałych porach co 12 minut.

One Thought to “Lepsza komunikacja dla Mierzyna”

  1. Anonim

    Szok, 808 co 6 minut, tyle czasu zajęło podjęcie tej decyzji……

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.