Można już oglądać. Mieszkania za remont

fot. archiwum

Tym razem gmina Police przygotowała 12 mieszkań, które jest gotowa oddać w najem tym mieszkańcom, którzy podejmą się ich wyremontowania. Chętni muszą spełnić też kilka innych warunków, np. dotyczących wysokości dochodów.

To już trzecia edycja polickiego programu „Mieszkanie za remont”. Od pierwszej cieszy się dużym zainteresowaniem – zawsze jest znacznie więcej chętnych niż oferowanych lokali. A jeśli o jeden lokal ubiega się więcej osób to rozstrzyga losowanie (oczywiście i tutaj są pewne wyjątki – szczegóły programu są dostępne na stronie internetowej gminy).

W trzeciej edycji gmina przygotowała 12 mieszkań o różnej powierzchni – od niespełna 27 do ponad 70 metrów kwadratowych. Najmniejsze dla osób samotnych lub prowadzących gospodarstwa dwuosobowe. Największe przewidziano dla rodzin 5-8-osobowych.

Lokale można oglądać od poniedziałku (28 listopada). Harmonogram dostępny jest na stronie internetowej gminy. Przy każdym lokalu wyszczególniono też niezbędne do wykonania prace remontowe i ich szacunkowy koszt.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.