Największa impreza urodzinowa w Policach. Dla Julii i Bartka

To będzie „Największa impreza urodzinowa w Policach”. I to nie tylko z nazwy. Już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia, na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piaskowej 97. Organizują ją Koncerty Charytatywne. I zapraszają każdego.

To wydarzenie charytatywne – na rzecz pomocy Julii Kartanowicz i Bartkowi Chmielewskiemu, który właśnie tego dnia będzie obchodził urodziny. Oboje potrzebują wsparcia w rehabilitacji i leczeniu. Start imprezy o godz. 10.

Atrakcji nie zabraknie – na boisku zagrają w piłkę m.in. Pogoń Szczecin Portowcy Stars, drużyny z Niemiec czy Charytatywna Reprezentacja Polski Disco. Poza boiskiem będą dmuchane zabawki, motocykle, stoiska z pysznościami przygotowywanymi przez policzan (można coś przekazać od siebie) i pamiątkami. Z niespodzianką zapowiedział się też burmistrz Polic Władysław Diakun.

To charytatywne przedsięwzięcie jest połączone z 20. Międzynarodowym Turniejem Piłkarskim – Policki Puchar Europy. Uczestnikiem festynu charytatywnego może być każdy. Każdy też może czymś się podzielić, np. przynieść własne wypieki, które będzie można zaoferować odwiedzającym imprezę – za wsparcie rehabilitacji i leczenia Julki i Bartka. Wspierać też będzie można przez kupowanie oferowanych produktów, gadżetów, atrakcji. Każda złotówka trafi do skarbonek zasilających ten charytatywny cel.

– Razem możemy więcej! – jak zawsze zagrzewają do pomagania Koncerty Charytatywne w Policach, w których grają: Tomasz Kartanowicz, Piotr Kołacki i Andrzej Rogowski.

Koncerty Charytatywne prowadzą już na swojej facebookowej stronie licytacje atrakcyjnych, m.in. dla wielbicieli piłki nożnej, przedmiotów. To również na wsparcie Julii i Bartka. Na tej stronie można też więcej przeczytać, jak można przyłączyć się do pomocy.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.