Niepokonany Chemik

mecz Chemik Police - Vineta Wolin

W meczu czwartej kolejki piłkarze Chemika Police pokonali na własnym boisku drużynę Vinety Wolin 2:0.

Na stadionie przy ul. Siedleckiej zmierzyły się dwie do tej pory niepokonane drużyny. Pierwszą groźną sytuacje stworzyli goście, jednak dobra interwencja Cezarego Szybki po strzale z rzutu wolnego uchroniła policki zespół od straty bramki.

W 16 minucie meczu było 1:0 dla Chemika. Tym razem to policzanie wykonywali rzut wolny, a precyzyjny strzał Bartosza Ławy okazał się nie do obrony dla bramkarza gości.

W 36 minucie było już 2:0. Po faulu Salomona na Szymonie Kapeluszu sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Bartosz Ława.

Po przerwie nadal dominowali policzanie, a goście z Wolina szukali szans w kontrach. Jednk bramek już nie było i ostatecznie Chemik wygrał z dotychczasowym liderem 2:0.

W następnej kolejce policzanie zagrają na wyjeździe z Iną Goleniów.

Chemik: Szybka – Odlanicki-Poczobut (75′ Hajdukiewicz), Andrzejewski, Wiejkuć, Woś, Klimkowicz (75′ Ziółkowski), Kowalczyk, Ława B., Protasenko (65′ Krystek), Kapelusz, Białek (70′ Midzio)