Nieudany wyjazd Chemika

W trzynastej kolejce IV ligi Chemik Police przegrał na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek Iskierką Szczecin 3:0.

Gospodarze już w 8. minucie po rzucie rożnym wyszli na prowadzenie. Żółto-zieloni próbowali szybko odrobić straty, jednak okazji nie wykorzystali Szala i Ratajczyk. Za to w 19. minucie wynik na 2:0 strzałem zza pola karnego podwyższył Bartosz Sobinek.

Pięć minut później było już 3:0 dla Iskierki. Tym razem Adriana Piekutowskiego pokonał Oskar Jarocha.

Po przerwie mecz się wyrównał. Policzanie do końca walczyli o zmianę rezultatu. W 90. minucie po faulu na Kurzawie sędzia podyktował rzut karny dla Chemika, ale strzał Adama Dyczewskiego obronił bramkarz Iskierki.

W następnej kolejce żólto-zieloni zagrają na własnym stadionie z liderem: Flotą Świnoujście.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski, Bochan, Andrzejewski, Białek, Janicki, Szala (60′ Kurzawa), Honda (70′ Bieniek), Dąbrowski (75′ Szczytniewski), Czajkowski (70′ Hikosaka), Ratajczyk (80′ Adriano)

• 1:0 – 8 min. Izdebskyi
  • 2:0 – 19 min. Sobinek
  • 3:0 – 24 min. Jarocha