Od dzisiaj wahadłowo przez Mścięcino

droga w remoncie

Przypominamy o zapowiadanych utrudnieniach drogowych na remontowanym wiadukcie w Mścięcinie. Spóźniać się mogą autobusy linii 101 i 107. Jeden pas ruchu, w kierunku od Szczecina do Polic, zostanie zamknięty. Kierowcy będą jechać wahadłowo. Ruchem ma kierować sygnalizacja świetlna.

Dzisiaj, w godzinach okołopołudniowych, zostanie wprowadzony ruch wahadłowy – zapowiedział rano Szymon Warsz, kierownik budowy.  – Z użytkowania zostanie wyłączony pas w kierunku od Szczecina do Polic. Ruchem będzie kierowała sygnalizacja świetlna.

Żaden z przystanków autobusowych nie będzie teraz wyłączony z użytkowania. W kolejnych tygodniach jednak należy się spodziewać także takiej zmiany – czasowego zamknięcia przystanku „Mścięcino – Palmowa” (w kierunku do Polic).

Z utrudnieniami na tym odcinku kierowcy oraz pasażerowie autobusów muszą się liczyć przez kilka najbliższych miesięcy. Zakończenie prac na wiadukcie w Mścięcinie zaplanowano na koniec października. Kierownik budowy zapewnia, że prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

(a)

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.