Ostatni sparring Chemika. W sobotę mecz o punkty

fot. Ariel Szydłowski

Wysoką wygraną z Sokołem Pyrzyce (7:1) piłkarze Chemika Police zakończyli przygotowania do rundy rewanżowej na boiskach IV ligi. Pierwszy mecz o punkty zagrają w najbliższą sobotę (24 lutego).

W trakcie zimowych przygotowań żółto-zieloni rozegrali 6 gier kontrolnych. Z tego 4 zakończyły się zwycięstwem, jedna remisem i jedną porażką. Policzanie pokonali Energetyk Gryfino 3:1, Błękitnych II Stargard 2:1, Odrę Chojna 2:0 oraz wspominany już Sokół Pyrzyce 7:1. Mecz z Iskierką Szczecin zakończył się remisem 3:3, natomiast porażką 3:2 – spotkanie z Kluczevią Stargard.

W Chemiku zimą nie doszło do większych zmian personalnych. Wszyscy piłkarze, którzy grali w rundzie jesiennej, pozostają w składzie. Jedynym nowym zawodnikiem jest środkowy obrońca Kacper Ruszczyk, który ma zastąpić powracającego do zdrowia po kontuzji Antoniego Bochana.

Policzanie rozegrają swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej już w sobotę. Ich przeciwnikiem będzie zajmujący trzecie miejsce w tabeli Bałtyk Koszalin. Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piaskowej w Policach. Początek o godz. 12:00. Dla kibiców, którzy nie będą mogli przyjść na stadion, Chemik zapowiada transmisję na Facebooku.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.