Pewne zwycięstwo Chemika. Trzy punkty zostały w Policach

Kolejny mecz rundy jesiennej IV ligi zakończył się zwycięstwem Chemika Police. Żółto-zieloni wygrali Zefirem Wyszewo 3:0.

Policzanie od początku meczu starali się przejąć inicjatywę i szybko zdobyć bramkę. Udało im się to jednak dpiero w 44 minucie. Po indywidulanej akcji gola strzelił Steve Endene.

W drugiej połowie stopniowo coraz bardziej widoczna była przewaga zespołu z Polic. Jej udokumentowaniem była bramka Dawida Drumlaka w 70 minucie. Policzanin przejął bezpańską piłkę i strzałem zza pola karnego trafił do siatki rywali.

Wynik w 90 minucie ustalił Michał Jęśko, który wykorzystał podanie Moutinho. Chwilę później sędzia zakończył mecz.

Chemik: Popiołek – Korzec (64′ Dyczewski), Andrzejewski, Bieniek, Białek, Endene (75′ Moutinho), Szala (58′ Jęśko), Dąbrowski (80′ Szczytniewski), Data, Ponce Garcia, Drumlak