Pizza dla seniora

pizza na stole

Seniorzy z Polic mogą już na miejscu korzystać ze zniżek na pizzę, obiad w restauracji, usługę hotelową czy weterynaryjną. To jednak wciąż niewiele. Czy będzie więcej? 

Do tej pory 70 mieszkańców gminy Police wystąpiło o Zachodniopomorską Kartę Seniora. Jest dostępna w Policach dopiero od początku tego roku. Lista lokalnych instytucji i przedsiębiorców, które ją honorują, jest jeszcze krótka. Może teraz zacznie rosnąć. Chętni przedsiębiorcy mogą zgłaszać chęć włączenia się do tego programu.

Przypomnijmy, że taka karta przysługuje osobom, które ukończyły 60 lat. Jest wydawana bezpłatnie. A daje możliwość korzystania z różnych promocji i zniżek w wybranych instytucjach kultury, lokalach gastronomicznych, punktach usługowych, hotelach…. I to na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Katalog ulg dostępny jest tutaj.

Na liście jest już kilku partnerów z Polic. Seniorzy mogą u nas liczyć na zniżki w: restauracji „Włoski Ogród” przy ul. Korczaka 5-7, w „Park Pokoje” przy ul. Kresowej 7, a także w Pizzerii Corleone przy ul. Wyszyńskiego. Rabat na usługi weterynaryjne oferuje lek. Tomasz Sadłowski – w gabinecie w Siedlicach.

– Liczymy na to, że w gminie będzie przybywać przedsiębiorców, którzy zaoferują promocje dla okazicieli tych kart – przyznaje Maciej Usewicz, zastępca naczelnika Wydziału Organizacyjno-Prawnego Urzędu Miejskiego w Policach. – Zainteresowanym udzielimy informacji pod numerem telefonu 91 431 18 55. Mogą dzwonić także seniorzy zainteresowani otrzymaniem takiej karty.

Informacje dla przedsiębiorców są także dostępne tutaj.

 

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.