Podział punktów w Policach

fot: Ariel Szydłowski

W 35 kolejce IV ligi Chemik Police zremisował na własnym stadionie z MKP Szczecinek 3:3. Bramki dla żółto-zielonych zdobyli Michał Janicki (dwie) i Emil Andrzejewski.

Mecz obfitował w wiele okazji bramkowych. Pierwszą wykorzystali goście w 16 minucie. W polu karnym znalazł się Barański i strzałem w długi róg pokonał Adriana Piekutowskiego.

Chemik wyrównał prawie natychmiast – zaraz po wznowieniu gry Dominik Dąbrowski został sfaulowany w polu karnym MKP i sędzia podyktował „jedenastkę”. Na gola zamienił ją Michał Janicki.

W 24 minucie żółto-zieloni wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców drugi raz wpisał się Michał Janicki, który po dośrodkowaniu Dawida Szali strzałem głową pokonał Patryka Jakubczaka.

Pięć minut później swoją drugą bramkę dla MKP zdobył Michał Barański. A w 34 minucie goście ze Szczecinka wyszli na prowadzenie. Rzut karny wykorzystał Adam Jabłoński.

Od 43 minuty goście musieli grać w dziesięciu, gdyż czerwoną kartkę zobaczył ich obrońca Andii Pryimak.

Po przerwie Chemik praktycznie zamknął zespół MKP na jego połowie. W 60 minucie policzanie po trafieniu Emila Andrzejewskiego doprowadzili do wyrównania. Ale więcej bramek – pomimo kilku okazji – już nie strzelili i mecz zakończył się podziałem punktów.

Chemik: Piekutowski – Stachnik, Bieniek, Andrzejewski, Dąbrowski, Janicki, Data, Szala, Drumlak (46′ Jędraszak), Kurzawa (68′ Białek), Ponce Garcia

• 0:1 – 15 min. Michał Barański
  • 1:1 – 16 min. Michał Janicki
  • 2:1 – 24 min. Michał Janicki
  • 2:2 – 29 min. Michał Barański
  • 2:3 – 34 min. Adam Jabłoński
  • 3:3 – 60 min. Emil Andrzejewski