Policcy górale na podium w Szczecinku

policcy górale na podium w Szczecinku

W przedostatnim tegorocznym wyścigu Zachodniej Ligi MTB zawodnicy z Polic znów wyraźnie zaznaczyli swoją obecność, chociaż było ich mniej niż zwykle. A w kategorii par zajęli dwa z trzech miejsc na podium.

– Trasa była raczej płaska – opowiada Przemysław Chabasiński. – Ale cała trudność polegała na tym, że było błoto, które bardzo utrudniało jazdę.

Zawody odbyły się w Szczecinku. Można powiedzieć, że tradycyjnie już Milena Bogucka (Roletki Bike Team) zajeła pierwsze miejsca w kategoriach open i K-2. Przemysław Burzych (również Roletki Bike Team) był drugi w kategorii M-3. Także drugie miejsce, ale w kategorii M-4, zajął Dariusz Hlek z grupy 2×3.

W kategorii par P-4 kolejny raz w tym sezonie najlepsi okazali się Piotr Bąkowski (Cubica Racing Team) i Przemysław Chabasiński (Góral Police) m-ce 1. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Grzegorz Jaroszewicz i Sylwester Ceniuch (obaj Roletki Bike Team).

Tym razem nie dla wszystkich zawody skończyły się szczęśliwie. Fabian Ryncarz miał dotkliwy upadek i w efekcie nie dojechał do mety.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.