Policcy policjanci w jeden weekend zatrzymali siedem poszukiwanych osób

Siedem poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości osób zatrzymali w miniony weekend policcy policjanci. Przestępstwa jakich dopuścili się zatrzymani to: kradzieże, paserstwo, znieważenie funkcjonariusza publicznego, znęcanie oraz posiadanie narkotyków. Trafili już do zakładu karnego.

Funkcjonariusze policji akcję poszukiwania osób, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości (poszukiwane listami gończymi oraz sądowymi nakazami), prowadzili na terenie całego powiatu polickiego. Efektem działań było zatrzymanie siedmiu osób.

– Dwóch mężczyzn poszukiwanych było listami gończymi, natomiast trzech na podstawie nakazu doprowadzenia – informuje mł. asp. Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – W gronie poszukiwanych znalazły się również dwie kobiety. Przestępstwa jakich dopuścili się zatrzymani to kradzieże, paserstwo, znieważenie funkcjonariusza publicznego, znęcanie oraz posiadanie narkotyków. Zatrzymane osoby trafiły już do zakładu karnego. Do odbycia mają kary pozbawienia wolności w wymiarze od miesiąca do 1,5 roku.

Fot. archiwum

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.