Porażka przed startem

sparring Pogoń II - Chemik Police

W ostatnim meczu kontrolnym przed startem nowego sezonu piłkarze Chemika Police ulegli Pogoni II Szczecin.

Spotkanie było bardzo dobrym, szybkim i wyrównanym widowiskiem. Skuteczniejsza była Pogoń i to ona mogła cieszyć się ze zwycięstwa.

W pierwszej części meczu to policzanie mieli więcej okazji do zdobycia bramki. Jednak w 33 minucie błąd obrońców Chemika wykorzystał Adrian Benedyczak i na przerwę Portowcy schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Po przerwie przez pierwsze 15 minut policzanie uzyskali dużą przewagę. Ale w 58 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Pogoni za zagranie ręką Kapelusza w polu karnym Chemika. Jedenastkę na bramkę zamienił Sebastian Kowalczyk i było 2:0.

W 80 minucie gola dla Chemika zdobył Mikołaj Midzio. Była to ostatnia bramka w tym meczu.

Chemik: Szybka – Odlanicki, Wiejkuć, Andrzejewski, Szewczykowski, Klimkowicz, Ława B., Protasenko, Kapelusz, Białek, Vovchenko

grali także: Kowalczyk M., Midzio, Krystek, Woś, Ziółkowski