Postrzelali na remis

W drugim meczu rundy wiosennej Chemik Police zremisował z Hutnikiem Szczecin 3:3.

Policzanie już w 2 minucie wyszli na prowadzenie. Po rzucie rożnym i dośrodkowaniu Szali najwyżej do piłki wyskoczył debiutujący od pierwszej minuty Emil Jędraszak i strzałem głową pokonał bramkarza Hutnika.

W 18 minucie po rzucie wolnym bramkę na 1:1 zdobył Paweł Marczuk. Dziesięć minut później ten sam zawodnik strzelił drugiego gola i Hutnik wyszedł na prowadzenie.

W 37 minucie było już jednak 2:2. Błąd bramkarza gospodarzy Sobczaka wykorzystał Manuel Ponce Garcia.

Na przerwę jednak to gospodarze schodzili w lepszych nastrojach. W 43 minucie bowiem Daniel Kowalczyk zdobył trzecią bramkę dla szczecinian.

W drugiej połowie z minuty na minutę rosła przewaga Chemika. Ale dopiero w 58 minucie bramkę dającą remis zdobył Patryk Michałeczko.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski, Janicki, Andrzejewski, Szczytniewski, Dąbrowski (28’ Michałeczko), Szala, Data, Jędraszak, Ponce Garcia, Białek

• 0:1 – 2 min. Emil Jędraszak
  • 1:1 – 18 min. Paweł Marczuk
  • 2:1 – 28 min. Paweł Marczuk
  • 2:2 – 37 min. Manuel Ponce Garcia
  • 3:2 – 43 min. Daniel Kowalczyk
  • 3:3 – 58 min. Patryk Michałeczko